Там також розповіли, за яким принципом відбувається комплектування військових частин

Ще не всі добровольці в Україні мобілізовані, оскільки цілі ставляться не щодо кількості людей, а щодо конкретної спеціальності, конкретного спеціаліста.

Про це розповів начальник Управління персоналу Штабу Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач, передає DROBRO.

“Якщо цей доброволець в певному регіоні, певному центрі комплектування стоїть на обліку і виявив таке бажання, але цей регіон не комплектує такими спеціалістами якусь військову частину, то він продовжуватиме бути в чергзі, в очікуванні. Його будуть викликати у разі необхідності”, – зазначив він.

Він також наголосив, що мобілізація не має добровільного підґрунття. На законодавчому рівні це військова служба за призовом. Натомість добровільна служба відбувається за контрактом.

Горбач додав, що можуть призивати осіб, які не зовсім бажають цього. Він зазначив, що, згідно з Конституцією, оборона й захист суверенітету та цілісності – це справа усього народу. Боронити державу – це обов’язок кожного громадянина.

За його словами, видавання повістки не означає, що військовозобовязаного відразу призивають до лав Збройних сил України, або інших військових формувань.

Ця повістка в першу чергу роздається для того, щоб громадянин з’явився до територіального центру комплектування і начальник центру зміг уточнити його військово-облікові дані, стан здоров’я і можливо потім, за потреби, вже призивати його, якщо він відповідає всім критеріям, до служби в армії.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Комплектування військових частин відбувається за територіальним принципом. ЗСУ мають інформацію, де, скільки, в якому регіоні, за якими спеціальностями перебуває громадян на військовому обліку. Але якщо в регіоні немає потрібних спеціалістів, то вона можуть залучатися з інших регіонів.

Від admin