ЗСУ ліквідували 60 російських військових на запорізькому напрямку

Крім того, українські захисники знищили ударний вертоліт “Ка-52” та кілька одиниць військової техніки

Збройні сили України завдали поразки російським окупаційним військам на запорізькому напрямку, знищивши близько 60 окупантів. Про це інформує Генштаб ЗСУ на своїй сторінці у Facebook, передає DROBRO.

Крім того, українські військові збили російський ударний гелікоптер “Ка-52”, а також знищили кілька одиниць ворожої бойової техніки. Варто зазначити, що це вже другий вертоліт Ка-52 російських окупаційних військ, знищений українськими військовими за сьогоднішній день.

Раніше аналогічна модель була збита у Київській області. У Генштабі також повідомили, що оперативна обстановка на 24-й день відбиття повномасштабної російської агресії не зазнала значних змін. Українські військові надійно утримують межі, зосередившись на обороні таких стратегічних міст, як Київ, Чернігів, Харків, Миколаїв та Маріуполь.

При цьому противник не припиняє завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури, використовуючи високоточну зброю, некеровані авіаційні бомби та боєприпаси підвищеної вражаючої дії.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »