Десятки "кадировців" згоріли живцем після удару "Байрактара"

Особиста армія Кадирова зазнала величезних втрат у боях з ЗСУ

Вцілілі окупанти з особистого загону голови Чечні Кадирова повернулися на територію РФ після того, як зазнали нищівної поразки в боях з українською армією. Тільки в результаті удару одного безпілотника “Байрактар” живцем згоріло 70 “кадировців”.

Про втечу окупантів з України пише журналіст-розслідувач видання Bellingcat Христо Грозєв у своєму Twitter-акаунті, посилаючись на джерела у Чечні, передає DROBRO.

“Я отримую повідомлення від чеченських джерел, що після величезних втрат особистої “армії” Кадирова (70 з них, як повідомляється, згоріли живцем внаслідок удару одного “Байракатара”) більшість інших повернулися через кордон”, – сказано в повідомленні.

Раніше в Мережі опублікували відео з розбитою колоною “кадирівців” у Бучі під Києвом. Знищена військова техніка була з маркуванням “V”, під яким територією України пересуваються окупанти з особистого загону Кадирова. На кадрах можна побачити десятки одиниць техніки, що згоріла, яка потрапила під масований вогонь Збройних сил України.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »