ЗСУ розбили спецназ РФ у Гусарівці під Харковом

Під Харковом ліквідовано сотню солдатів Путіна разом із комбатом

Українські війська відбили у рашистів село Гусарівку, що на півдні від Харкова.

Як інформує DROBRO збройні сили України впевнено контрнаступають під містом Харковом. Від рашистів звільнено село Гусарівка Балаклійського району, що неподалік міста Ізюма. Деталі та кадри у Telegram опублікував відомий український волонтер Роман Донік уранці 27 березня.

За даними Доніка, Гусарівку було окуповано двома батальйонно-тактичними групами (БТГр) рашистів, посиленими спецназом. Однак це ворогу не допомогло. Вони були розгромлені силами спротиву України. У ході запеклих боїв ЗСУ вдалося знищити близько 60 одиниць військової техніки. Зазнала орки втрати і живою силою. Цифри уточнюються. За попередніми даними, у орків понад сотню “200-х”.

“За свідченням полоненого, лише від одного залпу РСЗВ БМ21 “Град” було продано близько 30 квитків на концерт Кобзона”, – пише Донік. Він також уточнив, що у Гусарівці, попередньо, було ліквідовано одного з командирів батальйону рашистів. Волонтер також показав кадри знищеної техніки орків у Гусарівці.

ЗСУ розбили спецназ РФ у Гусарівці під Харковом

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »