Згідно з попередньою інформацією, ЗСУ здійснили пуск ракет Storm Shadow по військовій частині номер 85683, її командир Олександр Кулаков загинув

Сьогодні вранці Україна завдала нового ракетного удару по російській військовій інфраструктурі в окупованому Криму. Ракети були направлені та вразили російську військову базу протиповітряної оборони на горі Ай-Петрі, передає DROBRO.

Згідно з інформацією, в результаті ракетного удару загинув командир військової частини ЗС рф Олександр Кулаков, а також ще один військовослужбовець. Є поранені, їхня кількість уточнюється. Російський Телеграм-канал ASTRA повідомляє, що удару було завдано сьогодні вранці, близько 6 години. Згідно з попередньою інформацією, ЗСУ здійснили пуск ракет Storm Shadow по військовій частині номер 85683.

Журналісти отримали інформацію від екстрених служб окупованого півострова. На Ай-Петрі розташована “таємна” військова база ППО 3-го радіотехнічного полку ЗС рф. Військовий об’єкт на горі був створений під час Радянського Союзу там є радари у формі білих куполів. Об’єкт часто потрапляв до об’єктивів журналістів. Поряд з об’єктом розташовані казарми для військових та їхніх сімей.

Від admin