На Луганщині воїни 3-ї штурмової бригади ЗСУ взяли в полон двох високопоставлених офіцерів терористів

На Сватівському напрямку (Луганська область) до рук воїнів 3-ї штурмової бригади ЗСУ потрапили два високопоставлені офіцери з 752-го мотострілецького полку варварів, передає DROBRO. Полонені – заступник командира роти та старший сержант. Кадри допиту окупантів 11 травня були опубліковані на офіційному каналі 3-ї ОШБр ЗСУ.

З полоненими говорив командир 2-го механізованого батальйону з позивним “Варом”. Рашистів схопили в районі населеного пункту Райгородка, що під окупованим Сватово. Дикуни спробували прорватися на українські позиції, що закінчилося для них плачевно. З 30 військових рашистів вижили лише двоє, яким пощастило потрапити в полон.

“Вранці заходила розвідка. Чия саме, не можу сказати. Я навіть своїх розвідників не знаю. Нас відправили на закріп. У моїй групі було 8 осіб… У результаті ми зайшли, почали окопуватися, “порядок” щось наводити. Мене та ще трьох хлопців смикнули через посадку туди далі, а там була і 9-та рота, і розвідка… За що ми там воюємо, це нікому не зрозуміло”, – розповів під час допиту полонений замкомандира роти Іван Семенов.

Український комбат повідомив двох окупантів, що вони поповнять обмінний фонд. “З усієї групи, що зайшла, вам на сьогоднішній день пощастило більше, ніж решті… Ви нам потрібніше, ніж своєму керівництву країни, своєму командуванню. Вас відправили “обнулитися”, а ви нам потрібні як мінімум для обмінного фонду. З хорошого – ви не помрете , вас спробують обміняти … 28 людей ваших – “200-і” (ліквідовані – ред.) … У посадці. Думаєш, їх хтось буде забирати? “… Якщо людина здається в полон – ми даруємо йому життя. В іншому випадку готові, поки ви не покинете територію нашої країни, хоч щодня вмиватися вашою кров’ю. Дохідливо?” – заявив окупантам український офіцер.

Від admin