Розповідаємо читачам DROBRO про позитивне вирівнювання психічного здоров’я

Війна та психіка

Війна — найстрашніша подія, яка приносить багато болю та страждань. І, природно, людям хочеться знати про неї якнайбільше, щоб бути в курсі подій і бути готовими до будь-яких несподіванок.

У той же час у нас залишається все менше нейронних зв’язків, які опрацьовують «світлу та добру» інформацію. Читання позитивних новин викликає сумніви і навіть роздратування. Справді, важко зберігати оптимізм, перебуваючи в епіцентрі війни.

Насправді ж оптимістичний погляд на світ не більш брехливий, ніж постійне очікування чогось поганого. Так, щодня в нашій країні трапляються катастрофи, але передчуття не допомагає їх прожити.

Ніхто не закликає жити в країні маленьких рожевих поні, поки за вікном вибухають будинки та гинуть люди. Однак людині на війні потрібен ковток оптимізму для того, щоб зберігати рівновагу в середовищі, що постійно змінюється.

Потрібно навантажувати другу чашу терезів

При постійному споживанні негативної інформації порушується баланс. Негативні новини можуть призвести до депресії та тривожності. Вони спотворюють сприйняття реальності та позбавляють надії.

Тому для психічного здоров’я так важливо навантажити і другу чашу терезів, вирівнювати перекіс. Це складніше, ніж залишити навантаженою лише один бік терезів.

Однак слід спробувати. Просто згадайте, що хорошого у вас було за три тижні нового року?

Від admin