"Аналоговнєт" так і не взлетів в Дубаї на виставці

“Не злетів”, – Злий Одесит розповів, що сталося на презентації російського винищувача Checkmate в ОАЕ

Ситуація з презентацією російського винищувача Checkmate в ОАЕ виглядає вкрай іронічно.

Сьогодні на військовій виставці DubaiAirshow2021, що проходить в ОАЕ, пройшла презентація російського винищувача “п’ятого” покоління Checkmate, проте злетіти російський літак так і не зміг. Натомість росіяни підняли в повітря модернізовану версію старого радянського літака “Су-27”, модель якого була розроблена в СРСР у 1977 році.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив відомий український експерт Олександр Коваленко, відомий у соціальних мережах під ніком “Злий Одесіт”, передає DroBro. Коваленко зазначив, що ситуація з презентацією “нового” російського винищувача виглядає вкрай іронічно.

“Відчуйте ступінь іронії… Тільки, що на DubaiAirshow2021 пройшла презентація російського винищувача “п’ятого” покоління Checkmate, яка найближчими днями не сходитиме з пропагандистських стрічок новин. Але в небо Дубая піднявся не Checkmate, а винищувачі “Су-30СМ” навіть не Су-35 або Су-30СМ2), які є модернізацією Су-30, який, своєю чергою, був модернізацією Су-27″, – зазначив Коваленко.

За його словами, представлений Росією літак не здатний піднятися в небо, оскільки авіоніка та вся електронна начинка Checkmate не готова до роботи.

“Сучасний і не має аналогів у світі винищувач РФ, яким всі захоплюватимуться і намагатимуться нав’язати контракти, навіть не літає, оскільки його внутрішні комплектуючі навіть не з’єднані в єдине ціле і не синхронізована їх робота! А ось що літає, так це спадщина СРСР, нещадно модернізоване та експлуатоване вже третій десяток років. От скажіть, що не іронічно”, – наголосив експерт.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »