Біженці залишають Польсько-Білоруський кордон

Після розмови з Путіним Лукашенко наказав розмістити частину нелегалів у Гродно

Частину біженців, які штурмували кордон Польщі, було розміщено на території логістичного центру в Білорусі.

Після телефонної розмови із президентом РФ невизнаний глава Білорусі Олександр Лукашенко дав дозвіл випустити групу біженців із прикордонної території. Про указ Лукашенко написав його неофіційний Telegram-канал “Пул Першого”, передає DroBro.

16 листопада Лукашенко поговорив телефоном із Путіним. Головною темою стали біженці, які вже понад тиждень безуспішно штурмують польський кордон. Після цього глава Білорусі дав доручення розмістити частину нелегалів у логістичному центрі під Гродно. Повідомлялося, що такий привілей повинен був торкнутися переважно жінок і дітей. Проте, судячи з оприлюднених кадрів, більшість розміщених у центрі – чоловіки. Людей забезпечили матрацами, пледами та їжею.

Розміщено на території логістичного центру в Білорусі

Говорити про деескалацію кризи поки що зарано.

DroBro: 8 листопада розпочався безпрецедентний штурм кордону Польщі нелегалами з території Білорусі. Атака неофіційно підтримується Мінськом – білоруські силовики утримують нелегалів із Близького Сходу на кордоні, не даючи їм залишити прикордонну територію. Штурм триває вже понад тиждень. Польща була змушена перекинути до кордону близько 15 тисяч військових, які поки що успішно стримують нелегалів. Ситуація надто напружена. Влада Польщі звинувачує Мінськ і Москву, яка йому протегує, в “гібридній атаці”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »