Всі школи повернуться до навчання у звичайному очному режимі

У Трускавецькій громаді цього тижня всі школи повернуться до навчання у звичайному очному режимі

Як повідомив сьогодні, 8 листопада, на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді начальник відділу освіти ТМР Орест Лобик, у всіх школах громади очне навчання відбувається в початковій ланці освіти (1-4 класи), передає DroBro.

У СЗШ №1 м. Трускавця, а також в школах сіл Модричі, Уличне та Орів очно навчаються і учні середньої (5-9 класи) та старшої (10-11 класи) школи.

Поки що дистанційне навчання зберігається в Доброгостівській СЗШ ім. І. Боберського, СЗШ №3 м. Трускавця та НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця, що пов’язано з очікуванням на отримання другої дози вакцини для певної кількості педагогічних працівників. Але вже в найближчі день-два і в цих школах перейдуть від дистанційного до очного навчання, оскільки проблему буде розв’язано.

Також Орест Лобик повідомив, що всі навчальні та дошкільні заклади опалюються, скарг від батьків немає. В п’ятницю в закладах освіти опалення було вимкнуте, у неділю ввечері включене, так що дітки не мерзнуть. З минулого тижня опалювальний сезон розпочали і в КНП «Трускавецька міська лікарня».

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »