Трускавецька лікарня також отримує кисневі концентратори

Цього тижня комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради отримало 15 кисневих концентраторів

Як інформує DroBro прилади призначені для лікування в амбулаторних (домашніх) умовах пацієнтів з Covid-19, які після виписки зі стаціонару потребують кисневої терапії.

Кисневі концентратори для лікарень України закуплені згідно Постанови Кабінету Міністрів України №333 від 31.03.2021 «Питання фінансування у 2021 році закупівлі кисневих концентраторів» за кошти субвенції з державного бюджету місцевим (обласним) бюджетам. Наказом департаменту охорони здоров`я Львівської обласної державної адміністрації № 931 від 11.10.2021 р., концентратори SL-3C-550 були розподілені між лікарнями області згідно потреби.

Кисневі концентратори у Трускавці надаватимуть пацієнтам в тимчасове користування на безкоштовній основі лікарі відділення первинної медичної допомоги. Щоб отримати концентратор, пацієнт чи хтось із його родичів має звернутися до сімейного лікаря, який організовує передачу концентратора додому пацієнту.

Сімейні лікарі Трускавецької лікарні вже пройшли відповідне навчання і проводять інструктаж як використовувати цей медичний прилад в домашніх умовах.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »