Продовження благоустрою в парку Трускавця

До 20 листопада замостять доріжки в курортному парку від пам`ятника Міцкевичу до джерела «Юзя»

1 млн. 850 тисяч гривень з обласного бюджету та 200 тис. з міського бюджету Трускавця – в таку суму обійдеться черговий етап реконструкції курортного парку. Роботи стартували днями, але оскільки підрядна організація працює швидко та на совість, то є надія, що до настання морозів роботи з замощення бруківки вдасться завершити, повідомляє DroBro з посиланням на toursector.org.ua. Підрядник прогнозує, що за найближчі два тижні роботи завершать. Всього буде замощено біля 1,5 тис. м. кв. доріжок на території від пам’ятника Адаму Міцкевичу до джерела «Юзя».

Стан виконання робіт оглянули вчора, 5 листопада, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва ТМР Сергій Максимич. В цілому вони задоволені темпами та якістю виконаних робіт. Підряднику дано доручення облаштувати спеціальні отвори для відтоку води з обидвох сторін, щоб бруківка служила не роками, а десятиліттями.

Принагідно міський голова та начальник УЖКГіБ оглянули стан території біля джерела «Юзя». І містяни, і відпочивальники скаржаться на тонкий струмінь води, на стан сходів, які ведуть до краників, та на неприглядний загальний вигляд об’єкта. Вирішено, що ці зауваження слушні, тож наступного року програмою мінімум буде ремонт сходів. Директору КП «Парк курортний» Назарові Веретці доручено перевірити роботу насосів, щоб збільшити дебет води, яка подається в краники. Адже «Юзя» користується великим попитом серед відпочивальників та місцевих мешканців як вода, яка дарує молодість та красу, згладжує зморшки, благотворно впливає на шкіру обличчя та шиї.

Унікальна вода «Юзя» відпускається безкоштовно. Місто отримало у власність надкаптажну споруду джерела «Юзя» з насосним обладнанням тільки в 2019 році. До цього обслуговуванням джерела займалася приватна структура.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »