На мітинг проти скандального законопроекту про іноагентів у Тбілісі вийшли близько 300 тисяч мешканців Грузії

Увечері 11 травня сотні тисяч жителів Грузії вийшли до центру Тбілісі, протестуючи проти скандального законопроекту “Про іноземний вплив”. Це одна із наймасовіших акцій в історії країни, передає DROBRO. Яскраві кадри демонстрації доступні на Telegram-каналі DroBro24. За різними оцінками, на головну площу Тбілісі до будівлі парламенту вийшли від 200 до 300 тисяч протестувальників. Вони виступали проти скандального законопроекту про іноагентів всупереч волі народу, просуває проросійська партія “Грузинська мрія”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Вже завтра, 13 травня, очікується ухвалення законопроекту грузинським парламентом у третьому читанні. Люди вийшли на акцію із прапорами Грузії та Євросоюзу. Вони скандували “Так – Європі!” і “Ні російському закону!”. Мешканці Грузії мають намір продовжити протест доти, доки парламент не скасує скандальний законопроект.

Він є аналогом того, що кілька років тому був прийнятий на Московії та допоміг путінському режиму знищити в країні залишки свободи слова та інакомислення. Проросійська партія “Грузинська мрія”, яка має більшість у парламенті, наполягає на ухваленні законопроекту, незважаючи на невдоволення власного народу та Заходу.

У Євросоюзі вже заговорили про те, що Грузію необхідно позбавити статусу кандидата в члени ЄС через події, що відбуваються. У США також погрожували санкціями проросійському прем’єр-міністру Грузії Іраклію Кобахідзе.

Від admin