На Херсонщині невідомі покарали місцеву колаборантку Ірину Махньову

Партизанський рух набирає обертів на півдні України. Там підірвано машину Ірини Махньової, яка погодилася співпрацювати з окупантами. Інформацію у Telegram підтвердив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук. З машиною колаборантки сталася неприємність у суботу, 25 червня.

У Мережі вже з’явилися кадри з місця події.

За даними Братчука, автомобіль було підірвано невідомими. Посібниця російської армії, попередньо, не постраждала. Спікер ОВА зазначив, що Махньова погодилася обійняти посаду начальниці “управління освіти” Каховки. Тобто вона бере активну участь у русифікації українських дітей окупантами.

Зазначимо, що в останні місяці на окупованих територіях півдня України відбулася низка великих замахів на колаборантів. Наприклад, наприкінці травня було підірвано автомобіль “начальниці військово-цивільної адміністрації” Мелітополя Галини Данильченко. Жінка вижила і одразу ж попросила росіян про звільнення.

17 червня у тому ж Мелітополі стався вибух поряд із автомоторним технікумом, який очолювала колаборантка Олена Шапурова.

18 червня у Херсоні вибухнув автомобіль начальника місцевої виправної колонії №90 Євгена Соболєва, який погодився співпрацювати із рф. Його з тяжкими травмами було госпіталізовано.

А 24 червня у Херсоні було ліквідовано Дмитра Савлученка, якого рф призначила начальником “департаменту сім’ї, молоді та спорту Херсонської ВДА”. Він був підірваний у своєму автомобілі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin