Гауляйтер Галина Данильченко на собі відчула український опір російським окупантам і вже хоче втекти з керівного поста

Колаборантка, яка отримала за зраду України від російських загарбників посаду “начальника військово-цивільної адміністрації” у тимчасово окупованому місті, вже пошкодувала про це. Напередодні у центрі Мелітополя прогримів потужний вибух. Вибухівка, закладена в каналізаційному люку за кафе “Шторм”, спрацювала під час руху авто, за яким рухався “Мерседес” з Галиною Данильченко. Як пише РІА “Мелітополь”, об’єктом атаки була саме колаборантка.

Згідно з інсайдерською інформацією видання, у такий спосіб самі окупанти вирішили позбутися гауляйтера, який більше не становить для них інтересу. Після інциденту Данильченко заявила, що відмовляється від посади глави так званої ВГА. Причина – страх за своє життя. Її погодилися звільнити за умови передачі до рук спецслужб України, стверджує джерело.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »