Рашисти потрапили в оточення ЗСУ на Донбасі, під час якого один із підрозділів окупантів був повністю знищений

ЗСУ на Донбасі змогли оточити один із підрозділів орків, повністю знищивши його щільним вогнем зі стрілецької та артилерійської зброї. Найманець з ОРДЛО, який вижив під час бою, розповів своїй самці подробиці бою по телефону і заявив, що рашистів “розбили в пух і прах”.

При цьому дзвінок перехопила українська розвідка. Фрагмент запису було опубліковано ГУР МО на відеохостингу YouTube, інформує DROBRO.

“Нас розбили в пух і прах. Ми ледве ноги забрали – там поранених загиблих п***** (ред. дуже багато). Не можу по телефону говорити, де ми. Пішли звідси – ледве копита понесли. Вони з ранку як почали е**** (обстрілювати) до 12 дня.

Не знаю, зараз буде вирішуватися питання. Ми всі пішли у відмову. Більше нікуди ніхто. З мінометів, з чого тільки не крили коли відвалювали”, – заявив найманець.

За його словами, після евакуації тих, хто вижив, був відданий наказ повертатися в зону бойових дій, проте виконувати його ніхто не має наміру.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

“Вони ні з того, ні з цього зайшли, просто оточили і як дали піз*** (прочухана). Просили по рації (про допомогу, -ред.), тупо х** забили (відмовили). Кинули через *** (ред. проігнорували)” А потім – і повертайтеся! Там немає нікого. Пацани там недалеко були, росіяни звідти на ногах в***** (відступали з втечею)”, – заявляє він.

За словами найманця, в ході оточення ЗСУ знищили російського командира підрозділу, який напередодні відзначив 30-річчя.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin