Вранці у п’ятницю, 24 червня, у тимчасово окупованому Херсоні стався вибух авто, внаслідок чого попередньо загинула людина

Усередині був зрадник Дмитро Савлученко.

Він був активістом від партії проросійського блогера Анатолія Шарія, яку вже офіційно заборонили в Україні, і після захоплення Херсона перейшов на бік ворога. Дані про підрив його авто спочатку поширили місцеві канали, після чого підтвердили джерела місцевого видання МОСТ у правоохоронних органах. Окупаційна “влада” теж визнала підрив.

Як інформкє DROBRO з посиланням на місцеві видання вибух прогримів близько 8-ї ранку, при цьому, як видно на відео з місця подій, авто сильно горіло, і очевидці повідомляли, ніби людина всередині загинула. Також, за їхніми словами, всередині транспортного засобу були боєприпаси, які здетонували.

Всередині судячи з усього був Дмитро Савлученко, який після окупації Херсона завідував молоддю і спортом в “адміністрації” окупантів.

У 2014 році Савлученко був активістом на мітингах за “російську весну”, після чого потрапив у поножовщину з “Правим сектором”, на якийсь час зник, а потім знов з’явився як творець молодіжної організації “Нова Русь”, назва якої говорить сама за себе.

Варто зауважити, що Херсон усі місяці окупації намагається боротися із загарбниками — поки була можливість, люди ходили на мітинги за Україну, навіть незважаючи на силові розгони. Наразі такі акції небезпечні для життя.

Зрадники України

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »