Ділимося з читачами DROBRO основними тезами інтерв’ю про недалеке майбутнє, яке визначать квантові комп’ютери

Мітіо Каку, американський фізик-теоретик та популяризатор науки, в інтерв’ю BBC поділився своїм баченням майбутнього, в якому квантові комп’ютери стануть ключем до вирішення багатьох проблем людства, передає DROBRO.

Хвороби

За словами вченого, квантові комп’ютери матимуть змогу перемогти рак. Вони навчаться прогнозувати майбутню ракову пухлину задовго до її появи. ДНК-код зчитуватиметься при відвідуванні людиною душу або туалету. За нинішнім станом ДНК людини можна буде спрогнозувати, що на неї чекає в майбутньому.

Як також вважає вчений квантові комп’ютери створять нові ліки проти хвороби Альцгеймера, синдрому Паркінсона і навіть зможуть вирішити проблему старіння.

Брейнет замість інтернету

Професор університету Нью-Йорка передбачає, що інтернет майбутнього буде квантовим. Він зіллється з мозком і називатиметься «брейнет». Людина просто подумає, а її думки переноситимуться по всьому світу, взаємодіючи з іншими думками чи речами.

Загрози

За словами фізика-теоретика, людству загрожує дві потенційні загрози, що походять від ШІ:

  • Перша з них абсолютно конкретна і безпосередньо загрожує життю людей: дрони, здатні розпізнавати риси обличчя та навмисно чи випадково вбивати. Так буде автоматична машина для вбивства.
  • Друга загроза більш серйозна і має довгостроковий характер. Вона настане тоді, коли з’явиться штучний інтелект, що наблизиться до інтелекту людини.

Вчений припускає, що через 100 років будуть вже роботи, які зовні нічим не відрізнятимуться від людей. До цього моменту людство має зробити все, щоб не з’явилася думка напасти на нас.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Єдине, на думку Мітіо Каку, що не зможуть зробити квантові комп’ютери – це викорінити людські слабкості, як бажання вести війни чи заздрість.

📹 робот-помічник Astribot

Від admin