Несамовиту історію хлопця та його вівчарки з Херсонської області розповіла одеська зоозахисниця Яна Титаренко

Чоловік із вівчаркою три дні пішки йшов до Одеси після того, як їхній будинок на Херсонщині затопило через підрив Каховської ГЕС. Його дружину та п’ятирічну дочку незадовго до цього вбила рашистська ракета.

Історію українця, чиє життя зруйнували окупанти, розповіла у Facebook голова одеської зоозахисної організації “Закон природи” Яна Титаренко, передає DROBRO. За її словами, про чоловіка вона дізналася, коли їй зателефонували волонтери, які чергують на вокзалі Одеси та допомагають переселенцям. Вони попросили привезти їжу та намордник для собаки. Жінка передала все необхідне тварині, а потім від психолога почула історію, що хлопець йшов пішки три дні, оскільки його собаку не захотіли пускати в евакуаційний автобус без намордника.

“Ви напевно хочете запитати, чому він не купив намордник або не попросив, або ще щось. Так, він не купив і не попросив, тому що просто не мав на це моральних сил. Його дружину та п’ятирічну дочку вбило ракетою, що прилетіла до будинок, але з дому він не поїхав навіть через руйнування, він поїхав лише тоді, коли піднялася вода і громадяни проклятої країни остаточно зруйнували місце, де він колись був щасливий. Не сівши в автобус, він просто пішов”, – написала Титаренко.

За її словами, волонтери знайшли для чоловіка житло та вже відновлюють документи. Нині вони з собакою багато сплять, а вівчарка вже почала їсти.

Від admin