Журналіст Ігор Яковенко заявив, що смерть Путіна призведе до моментального завершення війни

Є умова, за якої війна в Україні одразу припиниться. Це смерть глави Кремля, заявив Ігор Яковенко. При цьому громадський діяч наголосив, що у вищих політичних колах рф є люди, які підтримують ідею проведення “СВО”, але після смерті Путіна продовжувати “спецоперацію” вони навряд чи наважаться, передає DROBRO.

Інтерв’ю Ігоря Яковенка для “Фабрики новин” можна переглянути на YouTube. Російський журналіст прокоментував заяви про смерть Путіна:

“Від свободи волі окремих людей дуже багато залежить, так що тут передбачати досить складно. Що може статися? Чи можуть відбутися якісь серйозні проблеми зі здоров’ям Путіна. Постійні передбачення, що він завтра помре, ми залишимо на совісті конкретних людей, які на цьому заробляють… Про те, що він у холодильнику лежить, це ми з вами давно знаємо, бо вже з 2016 року його ховають регулярно, і до цього вже треба звикнути, але ж це колись може трапитися”.

При цьому Ігор Яковенко пояснив, за якої умови можливе моментальне завершення війни в Україні:

“Ось тоді справді відбудуться серйозні зміни і всі, хто говорив про те, що війна триватиме кілька років, як між Іраном та Іраком, ось вони опиняться в калюжі, тому що трапиться щось, внаслідок чого війна припиниться… Я переконаний, що зі смертю Путіна війна припиниться і не тому, що всі інші добрі, ні, там є у верхівці росії ще огидніші за Путіна. Просто Путін не може припинити війну, тому що він її почав і відразу виникне питання, а навіщо він починав.

Від admin