Військовий журналіст Юрій Бутусов у своєму телеграм-каналі підтвердив інформацію про загибель щонайменше двох взводів російської армії

Українська артилерія накрила цілу казарму з російськими військовими на Херсонщині, знищивши велику кількість окупантів. Аеророзвідка підрозділу Flying Skull змогла виявити координати цілі, за якою артилерійське з’єднання ЗСУ завдало масованого удару, передає DROBRO.

Згідно з інформацією, що надходить, у казармі загинуло два взводи окупантів, які знаходилися всередині. Загальна кількість втрат, згідно з попередньою інформацією, оцінюється у 80 загиблих. Журналістам вдалося з’ясувати, що велике скупчення росіян накрили біля села Брилівка, де розташовувалися їхні казарми.

Фрагмент відео публікує телеграм-канал DroBro24.

Військовий журналіст Юрій Бутусов у своєму телеграм-каналі підтвердив інформацію про загибель як мінімум двох взводів російської армії (Сучасний піхотний взвод складається з 30-40 солдатів – ред.). На опублікованих кадрах добре видно рух великого скупчення росіян, точку концентрації яких встановили з повітря.

Потім по казармі завдається потужний артилерійський удар, масштаб якого можна оцінити з кадрів руйнувань будівлі.

Від admin