На окупованій частині Херсонської області, ймовірно, військовими рф убито Z-патріота з Криму Ігоря Погребенка

У окупованої Нової Каховки, що на лівобережжі Херсонської області, знайдено вбитого Z-волонтера Ігоря Погребенка, який активно підтримував російську агресію. Про подію розповів одеський колаборант Ігор Димитрієв, який втік у рф, на своєму каналі в Telegram, передає DROBRO.

Кримський Z-патріот Погребенко зник ще 9 листопада після того, як повіз на окуповану частину Херсонської області автохімію. Через трекер ГЛОНАСС за добу було виявлено його мікроавтобус. Машину спалили. Труп колаборанта з кульовим отвором у голові виявили за тиждень.

“Тіло кримського водія, який розвозив автохімію населеними пунктами Херсонської області, знайдено в промзоні поблизу Нової Каховки. Вбито пострілом у голову з автомата… Вантажний автомобіль було знайдено згорілим в іншому місці”, – розповів Димитрієв.

Зазначимо, що Нова Каховка знаходиться поряд з лінією фронту, місто та околиці заповнені російськими військовими. Очевидно, саме вони розправилися з кримським Z-патріотом. Не виключено, що російські “визволителі” у такий спосіб вирішили нажитися, відібравши у своєї жертви товар.

Про те, що окуповані території перетворилися на зону беззаконня, відкрито пише й колаборант Димитрієв. Він визнав, що росія не лише не навела лад на захоплених землях, а й перетворила їх на бандитські анклави.

“За моїми враженнями, те, що відбувалося на цих територіях, не надто відрізнялося від того, що було на Донбасі в 2014-2015 роках. Хоча вважалося, що бандитизм на Донбасі – це наслідок анархії, і якби туди зайшли російські структури, був би порядок. Признаюся”. я сам так вважав”, – написав він.

Від admin