Рашисти та їхні пропагандисти відкрито заявляють, що країни України існувати не повинно, а народ треба винищити

Одним із елементів такого винищення вони використовують знищення інфраструктури, що забезпечує теплопостачання. Якщо холод пробрався у вашу оселю, не час панікувати. Перше, що ви повинні зробити, – це правильно одягнутися. Ось поради, як не замерзнути навіть за -30, пише DROBRO.

1️⃣ Одягайте кілька шарів одягу!

Кількість шарів залежить від того, в яких умовах ви перебуватимете. При -30 вам потрібно 3 шари одягу.

✔️ Перший шар – термобілизна.

Ідеальний матеріал для термобілизни – синтетика (наприклад, поліестер, фліс, спандекс). Синтетика вбирає, а потім виводить вологу від тіла до наступного шару, тому ви перебуваєте у сухості та підтримуєте необхідну температуру тіла.

Не рекомендуємо використовувати бавовну. Незважаючи на її здатність вбирати вологу, він не віддає її іншому шару, як це робить високоякісний синтетичний матеріал. В результаті вам буде холодно, а тіло залишиться мокрим.

✔️ Другий шар – термоізолятор.

Це теж може бути термобілизна, але можна використовувати і звичайний простий одяг — наприклад, теплі штани та кофту. Перший шар виводить вологу на другий, другий не пропускає тепло, але виводить вологу далі вгору. Це забезпечується матеріалом, що пропускає молекули пари, але залишає теплоту.

✔️ Третій шар — одяг, який повинен захищати вас від зовнішнього впливу: вітру, снігу, дощу тощо.

Якщо після першого шару (термобілизни) ви надягаєте звичайні штани і кофту, вони будуть вважатися другим шаром. Тоді третій шар – це просто куртка.

2️⃣ Використовуйте правильне взуття

Перший фактор – розмір взуття. Деякі фахівці радять використовувати взуття на розмір більше та надягати теплі вовняні шкарпетки.

Важливу роль також відіграють устілки. Вибирайте взуття з товстою не гумовою підошвою – вона швидко пропускає холод. Можна використовувати гірчичники.

3️⃣ Використовуйте рукавиці

Рекомендуємо купити недорогі рукавички флісові або практичні рукавиці мисливські з відкидними пальцями.

4️⃣ Одягайте теплу шапку, яка закриває вуха

Дуже важливо одягати правильний головний убір. Якщо це вільна шапка, навряд чи вона стане корисною у лютий мороз. Одягайте облягаючий теплий головний убір, який (в ідеалі) закриває вуха.

5️⃣ Регулюйте температуру тіла

Якщо ви відчуваєте, що починаєте потіти, зніміть ненадовго шапку (можна просто підняти її) або рукавички, або розстебніть куртку. Потрібно зробити так, щоб тіло почало віддавати все тепло в певну частину (наприклад, в голову). Тоді все інше тіло позбутися зайвої енергії і ви не потітимете.

6️⃣ Рухайтесь

Якщо починаєте замерзати, просто більше рухайтеся.

7️⃣ Уникайте алкоголю

Алкоголь не зігріває, він просто приглушує холод. Людині здається, що їй стало тепло, але насправді організм продовжує замерзати. В результаті це може призвести до обмороження. Найкращий напій, який вас зігріє, це гарячий чай.

8️⃣ Харчування

Незважаючи на ваші смакові уподобання, висококалорійна та високоенергетична їжа допоможе вам зігрітися.

У регуляції теплообміну бере участь гормон, який продукує саме вона – тироксин. Він підвищує інтенсивність обміну речовин у клітинах, що призводить до подальшого виділення тепла. Але щитовидці не завжди легко пристосуватися до кліматичних змін, чим можуть пояснюватися у вас раптові напади жару чи надмірної мерзлякуватості. Намагайтеся заздалегідь наситити раціон «улюбленими» продуктами цього органу: волоські горіхи, вівсяні пластівці, імбир, морепродукти та морські водорості. Бажано налягати на все перераховане вище до закінчення холодів, таким чином ви підтримаєте нормальну роботу щитовидки.

А ось ще один медичний факт: температура тіла підвищується, коли печінка починає засвоювати білки. Розщеплюються вони довго, причому 40% закладеної в них енергії розсіюється по тілу у вигляді тепла. Тому відмінний спосіб зігрітися – це включити до раціону якомога більше рослинного та тваринного білка.

Супи – чудові помічники, що зігрівають, у крижану вогку погоду.

Фішка в тому, що м’ясний бульйон містить набагато більше амінокислот та екстрактивних речовин, які активізують роботу шлунково-кишкового тракту. В результаті виробляється маса енергії, яка здатна досить довго зігрівати нас зсередини.

Нас не перемогти!

Від admin