привітання ворога

На сторінці Генконсульства Росії в Харкові з’явилося привітання українців з 14 жовтня, а також критика на адресу президента Росії

Сьогодні, 14 жовтня, в Україні святкують День захисника і ще цілий ряд свят. Українські спецслужби піднесли подарунок у вигляді запису від Генконсульства РФ в Харкові, в якому вони не тільки захоплюються солдатами ВСУ, а й критикують Путіна за його позицію щодо України, передає DroBro з посиланням на овіційний Instagram окупанта.

На офіційній сторінці Генконсульства Росії в Харкові в Instagram з’явилося два поста. Перший – вітальний, де консули з Росії захоплюються нашими солдатами, які воюють з армією Путіна на Донбасі.

привітання від ворога

У другому пості був викладений поіменний список співробітників СЗР РФ “Заслін”. Одним з перших, хто помітив цей пост, став нардеп ВРУ Олексій Гончаренко.

На своїй сторінці в Twitter він відзначив гарне почуття гумору у співробітників СБУ, яким вдалося 14 жовтня провернути справу зі зломом соцмереж Генконсульства РФ в Харкові. У пості сказано, що консули не можуть зрозуміти політику Путіна щодо України. Вони сподіваються, що незабаром “диктатор” відмовиться від агресивних дій на адресу України. Консули підкреслили, що вони відкрито виступають проти політики Путіна і захоплюються мужністю українських воїнів. Другий пост присвячений повного списку співробітників і агентів ФСБ, які перебувають на території України.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *