Конфіденційні джерела видання у Демократичній партії заявляють, що, незважаючи на впевненість Байдена у собі, він не буде їхнім кандидатом на майбутніх виборах у листопаді

Передвиборні перегони для Джо Байдена закінчено, стверджують представники Демократичної партії США. Про це пише впливове британське видання The Times, передає DROBRO. За словами журналістів, після провальних дебатів Байден продовжує вдавати і показувати, що, незважаючи на результати опитувань, що погіршуються, і наростаючі заклики піти в сторону, він не вийде з передвиборчих перегонів.

Проте активісти демократів уже починають об’єднуватися навколо ідеї висування Камали Харріс, чинного віце-президента, яка може стати їхньою найкращою ставкою як кандидат від демократів. Видання наголошує, що, незважаючи на катастрофічний провал під час дебатів, 59-річна Харріс залишилася вірною президентові. Сам Байден протягом кількох останніх діб проявляє активність і скрізь заявляє, що передвиборні перегони не залишить.

Про це він говорить під час інтерв’ю та спілкуючись з виборцями. Проте ситуація виглядає набагато складнішою: конфіденційні джерела видання у Демократичній партії заявляють, що, незважаючи на впевненість Байдена в собі, він не буде їхнім кандидатом на майбутніх виборах у листопаді.

Офіційно кандидатуру на пост президента від Демократичної партії затверджуватимуть у серпні. Демократи в конфіденційних розмовах повідомляють:

“Не думаю, що він стане нашим кандидатом до кінця цього процесу… Ми не повинні дурити самих себе. 74% країни вважають, що він не годиться для роботи”.

Таким чином, Демократична партія стикається з найважчим вибором: з одного боку, Байден, якому не вірять навіть демократи, з іншого боку, Харріс з усіма її недоліками: має низький рейтинг схвалення і відсутність конкретних досягнень на посаді віце-президента за чотири роки роботи.

Від admin