Федеральне журі визнало Хантера Байдена винним, тепер йому загрожують до 25 років ув’язнення

Федеральне журі присяжних визнало Хантера Байдена винним у брехні про вживання наркотиків при купівлі вогнепальної зброї. Цей вердикт став історичною подією: вперше в історії дитину чинного президента визнано винною, передає DROBRO.

Про це пише New York Post.

Комісія з шести чоловіків і шести жінок радилася протягом трьох годин протягом двох днів, перш ніж визнати 54-річного Хантера винним у наданні неправдивих показань при купівлі вогнепальної зброї та надання неправдивих заяв. Суть пред’явленого Байдену-молодшому звинувачення полягає в тому, що він у 2018 році, наркозалежний, приховав це при купівлі пістолета.

Син Байдена придбав револьвер Colt Cobra 38-го калібру в магазині зброї в Вілмінгтоні, штат Делавер. Фактично, Хантер Байден на той час підсів на крек-кокаїн, і цей факт він визнав у своїх мемуарах 2021 року, які прокурори використали як доказ проти нього. Перший син дивився на присяжних і не виявив жодної видимої реакції, коли зачитали вирок. Дружина Хантера, Мелісса, сиділа за ним. Тепер йому загрожує до 25 років ув’язнення, хоча вірогідний м’якший вирок, оскільки він не має судимостей. Він також має постати перед федеральним судом Лос-Анджелеса за звинуваченням у ухиленні від сплати федерального прибуткового податку у розмірі 1,4 мільйона доларів за період із 2016 по 2019 рік.

Хантеру Байдену загрожує 25 років ув’язнення.

Від admin