Тішить, що люди все більше усвідомлюють важливість усиновлення собак, а не купівлі їх в магазинах

Як пише DROBRO багато хто захоплюється ідеєю врятувати свого майбутнього вихованця з притулку і надати йому багато любові і турботи.

З усім тим, багато людей уникають занадто старих або непрацездатних собак, оскільки вони вимагають величезної відповідальності, не знаючи, що це може бути ще більш корисним проявом доброти.

31-річний чоловік зі штату Мен Нік Ебботт, який народився глухим, вирішив усиновити Емерсона, собаку, який також є глухим. Собака був забраний з притулку Флориди, коли йому було всього півтора місяця, за допомогою персоналу в Меn NFR.

У Емерсона було особливо важке минуле, оскільки після того, як його знайшли на вулиці зі своїми братиками і сестричками, у нього почалися судоми. Після того, як він був госпіталізований, Емерсон захворів на дуже заразне вірусне захворювання, яке може мати кишкову або серцеву форму.

Ліндсей Пауерс з NFR Мен сказав, що вони виявили, що його слух погіршився після того, як він повернувся від ветеринара. Однак, вони не знали, чи народився він з інвалідністю, чи потрапив в якусь аварію, коли був молодим.

Вона написала про нього в соціальних мережах, сподіваючись, що хороша сім’я зацікавиться, і через кілька тижнів Ебботт подзвонив їм, щоб попросити цуценя.

Хлопець повідомив їм, що він теж глухий, тому вважає, що ці двоє могли з’єднатися, і менш ніж через 24 години процедура усиновлення була завершена.

Зв’язок між ними був миттєвим, і мати Ніка пізніше сказала, що, схоже, вони повинні були бути разом. Нік почав вчити мову жестів свою собаку, починаючи з простих команд, таких як сидіти, приходити сюди і лежати, і Емерсон гавкає кожен раз, коли Нік торкається мочки його вуха.

Після усиновлення Еббот створив з Емерсоном спільний обліковий запис в Instagram, де він ділиться фотографіями своїх пригод, новими прийомами і новинами зі свого нового спільного життя як «два глухих хлопчики і їх пригоди!».

За даними NFR Maine, душевна історія надихнула багатьох людей всиновлювати своїх пухнастих друзів. Нік нарешті знайшов свого кращого друга, а Емерсон став ще щасливішим, живучи в суспільстві такої скромної і добросердої людини.

Як пояснив Пауерс, у нього був такий жахливий початок життя, а продовжився казкою.

Ви б наважилися взяти з притулку тварину з вродженими вадами? (пишіть у коментарях)

Від admin