московіти

Намагаючись повернути любов 28-річна триразова чемпіонка країни по ачері-біатлону Марія Корнєєва, провела ритуальне вбивство

Сьогодні, 14 жовтня, в російських ЗМІ з’явилася інформація про затримання спортсменки Марії Корнеевой, яка підозрюється в ритуальному вбивстві 15-річного підлітка, передає DroBro. Також був затриманий вітчим загиблого Владислав Цикунов. Згідно з попередньою версією слідства, 8 жовтня під Рязанню не повернувся додому 15-річний Роман. Через деякий час поліція виявила тіло хлопця без ознак життя і зі слідами насильницької смерті. На його тілі були сліди спроб намалювати один з окультних символів.

Під час допиту вітчим зізнався, що Корнєєва на його прохання здійснювала любовний ритуал. Головна мета – повернути колишні стосунки між ним і матір’ю Романа. При цьому Цикунов не може пояснити, як любовний ритуал переріс у вбивство. В ході обшуків в гаражі, де проходив ритуал, поліція виявила дипломат, в якому знаходилися записи з рунами і зображення Валькірії.

DroBro: Ачері-біатлон – зимовий вид спорту, що поєднує лижну гонку із стріляниною з лука. У 1996 році було прийнято рішення про проведення чемпіонату світу з ачері-біатлону. Перший чемпіонат світу був проведений в 1998 році в Італії, в якому взяли участь 11 країн.

московіти

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *