крадене

У Великобританії для боротьби з коронавірусом була створена вакцина AstraZeneca, а Росія викрала її формулу, щоб створити “Супутник V”

Британські ЗМІ, посилаючись на служби розвідки Великобританії, заявили, що російські шпигуни викрали у фармацевтичної фірми секрет вакцини AstraZeneca. Пізніше в РФ на її основі і створили “Супутник V”. Британське видання The Sun стверджує, що Росія не створювала вакцину “Супутник V”, а банально скористалася вже готовою формулою, яку британські фармацевти розробили при створенні AstraZeneca.

Джерело повідомляє, британські розвідники не сумніваються, що російський шпигун особисто викрав інформацію про вакцину AstraZeneca. Ще в 2020 року британська розвідники стверджували, що у них є докази причетності Росії до хакерських атак на фармацевтичні сайти Великобританії, США і Канади з метою отримання засекречені дані про розробку вакцини проти коронавірусної інфекції.

Член парламенту Великобританії Боб Сілі в розмові зі ЗМІ закликав свій уряд більш серйозно поставитися до китайського і російського шпигунства. Чиновник заявив, що ці країни не тільки крадуть важливу інформацію, але і шантажують в області енергетики. МЗС Великобританії відмовився давати коментар щодо витоку даних про вакцину AstraZeneca. Російська вакцина “Супутник V” була створена в НДЦ епідеміології та мікробіології ім. Гамалії. Вона двокомпонентна, і тому необхідне введення двох доз з інтервалом.

Минулого місяця в ВООЗ призупинили схвалення “Супутника V”. В Організації зажадали від Росії довести, що вакцина була виготовлена ​​при дотриманні всіх міжнародних стандартів. Доктор медичних наук Віктор Досенко заявив, що всі російські вакцини не можна назвати медичними. Кремль їх створює як пропагандистський політичний продукт.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *