Публіцист Станіслав Білковський нагадав про походження одного з російських політиків Явлінського

Григорій Явлінський, який пропонує зараз свою кандидатуру на роль третьої сторони у мирних переговорах України з рф, родом зі Львова, повідомив Станіслав Білковський. Цей політик, швидше за все, висуватиме свою кандидатуру на виборах у президенти росії, передає DROBRO.

Звичайно, шансів перемогти у нього немає, але таким чином влада рф покаже “лояльність” до України та її громадян. Інтерв’ю Станіслава Білковського можна переглянути на каналі YouTube.

Політичний технолог висвітлив ситуацію на московії з пропозицією Григорія Явлінського виступити перемовником між Україною та рф:

“Ще одна важлива теза Григорія Явлінського як неформального представника Кремля. Він уродженець Львова. Ми бачимо, що Путін з ним зустрівся нарешті. Це говорить про те, що вже наполовину всі згодні, а інакше б у зустрічі не було жодної необхідності, він наголошує, що домовлятися треба зі США та Євросоюзом, на кшталт це рішення формально приймає Україна, але “генеральні спонсори” (США та Євросоюз) тут можуть сказати своє вагоме слово, якому Україна суперечити не зможе”.

Потім Станіслав Білковський озвучив несподівану інформацію про майбутні вибори в президенти рф: “Чекаємо, як Григорій Явлінський виступить: або як кандидат у президенти, або просто як важливий дипломат. Якщо уродженець Львова балотуватиметься в президенти рф, то це буде ще одним доказом, що жодних поганих почуттів до уродженців осиного гнізда “бандерофашизму” за Кремлівською термінологією офіційно рф не має”.

Від admin