Військовий експерт Олег Жданов висловив своє розуміння подій, які зараз відбуваються у рф

Патрушев, який є неформальним президентом рф, днями несподівано виступив із дивною промовою, ніби говорив про Путіна минулого часу, і Олег Жданов пояснив, навіщо йому це було потрібно. Офіцер ЗСУ заявив, що це свого роду підготовка росіян до того, що незабаром відбудеться зміна влади, передає DROBRO.

Це спроба перевірити готовність суспільства до неминучого. Думку Олега Жданова щодо дивного виступу Миколи Патрушева можна дізнатися з відео на каналі YouTube. Військовий експерт нагадав про нещодавній виступ Миколи Патрушева:

“Це як “пробна куля”. Цю промову запустили для того, щоб, по-перше, підготувати суспільство, а по-друге, подивитися зворотну реакцію на цю промову. До речі, це дуже вписується”. Патрушев був у чорному, суворому одязі, говорив, не сказано, що про Путіна, але зрозуміло, що про керівника (а хто в нього керівник), і він говорив про нього в минулому часі. враження, що він зачитує некролог”.

Після цього полковник запасу ЗСУ прокоментував промову Патрушева про Путіна:

“Мені здається, що це не просто так, це не застереження щодо Фрейда. Мені здається, що це запускають у суспільство вже відповідну інформацію щодо того, що з вождем може щось трапитися”, можливо, найближчим часом або вже сталося”.

Від admin