Агресивно налаштовані громадяни рф, які називаються “ветеранами”, вимагають для Сліпакова тюремного ув’язнення

На болотах накинулися на відомого гумориста Семена Сліпакова, який кілька днів тому, виступаючи у передачі Михайла Шаца, заспівав пародію на композицію Дронова-Шамана “Я руский”, передає DROBRO.

Пісня-пародія Семена називається “Неркский” і зачіпає різні соціальні проблеми, у тому числі і пов’язані з еміграцією. Під час виконання цієї композиції на голові автора була одягнена єврейська шапка-ярмолка. Громадська організація “Ветерани росії”, яка відома своїми доносами на артистів, цього разу звернулася до прокуратури та Слідчого комітету ерефії з вимогою “перевірити” артиста. Ці “ветерани” переконані, що пародія у виконанні Сліпакова є “образливою”, а також “принижує” “гідність” росіян.

Донощики просять російські каральні служби порушити проти Сліпакова кримінальну справу за статтею “Поширення ненависті чи ворожнечі”. Також підхопили хвилю хейту на адресу Сліпакова та російські пропагандисти, наприклад, ТГ-канал SHOT.

“Нова пісня іноагента Сліпакова, яку він виклав у забороненій “Інсті”, обурила російських спільників. У ній колишній російський продюсер у знущальній формі спародував пісню “Я русский” артиста SHAMAN. “Неруский, мені не пощастило. Неруский, я всесвітнє зло”, – заспівав Сліпаков на шоу іншого іноагента та релоканта Михайла Шаца.

Полірнув цю вакханалію Семен приспівом єврейської пісні “Хава нагіла””.

До речі, Сліпаков вже давно залишив територію ерефії і проживає в Ізраїлі, тому російські “ветерани”, так само як і так звані “правоохоронні органи”, навряд чи зможуть його сховати за ґрати.

Від admin