Впродовж тижня, з 26 квітня по 2 травня, проходив чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат

Змагання відбувалися у місті Коломиї на Івано-Франківщині.

Бориславську громаду представили 13 спортсменів – вихованців клубу “Прометей” комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Ю. Кутенка та Бориславської дитячо-юнацької спортивної школи, передає DROBRO.

У сумі триборства чемпіонами змагань кожен у своїй віковій категорії стали Даніелла Летуновська, та Вероніка Мінів, другу сходинку посів Роман Голобутовський, третю – Анна Фрицька, Віталій Мушинський та Ілона Горофлюк. Третє місце у тязі здобув Віталій Крук, у жимі лежачи – Артем Бабяк, у присіданні та жимі – Ростислав Линів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

У сумі триборства за крок до призового місця, на четвертій сходинці, зупинився Віталій Крук, на п’ятій – Ростислав Линів, на шостій – Іван Кучерюк, Михайло Селецький, Микола Говіщак і на сьомій – Артем Баб’як та Олег Зубрицький.

Під час чемпіонату нормативи кандидата у майстри спорту вперше виконали Вероніка Мінів та Артем Баб’як.

У загальнокомандному заліку серед юнаків команда Львівщини, у якій і виступали наші спортсмени, зайняла І місце, серед юніорів – II, серед дівчат – III.

Готували спортсменів до змагань Юрій Слесаренко, Іван Селецький та Андрій Журавчак.

Від admin