Диктатор путін військовою авантюрою в Україні прирік свою країну на повільну та неминучу економічну деградацію

Рашисти вже відчули на собі перші наслідки війни, яку Кремль розв’язав проти України. І ця ціна неминуче зростатиме. Про це попередив російський економіст Олег Іцхокі у коментарі ресурсу “Популярна політика”, передає DROBRO.

“Специфіка росії – це зникнення низки товарів, підвищення цін, інфляція в 20%. Це перша ціна війни… Економічно від цієї війни програє кожен роzіянин без винятку. Тут немає жодних сумнівів… Факт уже стався. Подія закладена кілька місяців тому. Ми уповільнюємось. Потихеньку спостерігаємо, як це розгортається”, – розповів експерт.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Він звернув увагу, що Кремль не демонструє бажання припиняти війну. Через це росіянам варто готуватися до найтяжчої кризи, яка розтягнеться на роки. “Поки Путін при владі, це буде економіка війни, у військовому стані. Не треба чекати одномоментної кризи… Буде інерційний сценарій. Потроху почне з’являтися безробіття, падатимуться доходи населення, зростатимуть інфляція… Це тренд на деградацію економіки”, – розповів Іцхокі. Він уточнив, що зупинити цю аварію російської економіки неможливо. Для цього буде потрібна, ймовірно, кардинальна зміна режиму влади в Росії.

Від admin