Netflix

Продюсери з міжнародної кінокомпанії Apple Tree Productions привезли перший проект Netflix в Україну, “Останній найманець” із Жаном Клодом Ван Даммом у головній ролі

Як повідомляє DROBRO вони вже зняли українсько-французький фільм “SHTTL”, незвичайну історію про кохання українки і єврея та звірства нацистів на початку Другої світової війни (прем’єра відбудеться після нашої перемоги над рашистами).

Останньою роботою компанії став ролик “Париж під бомбами”, який закликає міжнародне співтовариство надати Україні літаки та закрити небо над країною, який у перші дні після публікації зібрав у Мережі понад 400 мільйонів переглядів та транслювався на всіх основних телеканалах світу – у тому числі CNN та TV5 Франція.

Більше найспекотнішого 🔥 в Телеграм, тут 👉 DroBro7/24

У команди також з’явилась нова ідея звернення до світу. Творча група, що складається лише з українських жінок (режисер, оператори тощо), розпочала роботу над проектом “Берегіні”. Це буде документальний альманах про героїзм українських дівчат, котрі борються за нашу країну. Деякі з них залишили дітей на чоловіка, щоб піти на фронт, деякі, рятуючи своїх побратимів, були поранені, але не залишили поле бою.

Таких історій може бути багато, головне щоб вони були реальними. Ці історії, напевно, майже не відомі у вищих військових штабах, але про них, безперечно, говорять у ротах, на передовій, про них складають легенди.

Звертаємось до вас із проханням – допоможіть творцям фільму знайти героїнь для їхнього, безумовно, вкрай необхідного проекту. Якщо ви знаєте дивовижні історії про героїзм і мужність українських берегинь, що пішли на фронт – заповніть анкету.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »