Українська армія сьогодні вночі завдала масованого ракетного удару по російській військовій авіабазі Бельбек в окупованому Криму

У ніч проти 15 травня Збройні сили України атакували балістичними ракетами ATACMS авіабазу Бельбек в окупованому Криму. Про це повідомляє “Мілітарний”, спираючись на повідомлення місцевих інформаційних ресурсів, передає DROBRO.

О другій годині ночі так званий “губернатор” окупованого Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що у місті почала працювати російська протиповітряна оборона. Інформацію про ракетну атаку також підтвердив російський пропагандист Fighterbomber (Ілля Туманов).

Російське Міноборони заявило, що протиповітряна оборона нібито перехопила 10 балістичних ракет. Пізніше, о 2:53, Розвозжаєв повідомив, що атака нібито була відбита, однак у місцевих телеграм-каналах почали з’являтися відео великої пожежі та детонацій на авіабазі Бельбек.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Зіставлення знімків. Джерело: NASA і Google Earth

Крім того, місцеві публікують фотографії не здетонованих суббоєприпасів М74 ракети ATACMS. Крім відео та фото очевидців, інформацію про масштабні спалахи на авіабазі підтверджує сервіс моніторингу пожеж NASA. Зіставлення координат пожеж із супутниковими знімками свідчить про те, що удар припав на стоянку літаків, проте підтвердження їх пошкодження чи знищення поки що немає.

Суббоєприпаси М74 ракети ATACMS. Джерело: ПП Севастополь

Від admin