Українським військовослужбовцям вдалося взяти в полон рашиста, який прославився завдяки телефонній розмові зі своєю самкою

У першій половині квітня українці почули перехоплення розмови окупанта зі своєю дружиною, де жінка прямо закликала ґвалтувати українок. Подібне одкровення шокувало цивілізований світ: подружня пара обговорювала акт насильства як купівлю булки хліба з посмішкою та сміхом, передає DROBRO.

Більше гарячого тут DroBro7/24

25 квітня екс-депутат Держдуми Ілля Пономарьов повідомив, що цього солдата армії орків із Криму взято в полон ЗСУ під Ізюмом Харківської області.

Офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає. Проте реакція українців у соцмережах була передбачуваною: багато хто чекає на допит цього ґвалтівника та його виправдання, а також історії про товаришів по службі з конкретними прізвищами, які знущалися з українських жінок. Також громадськість чекає на коментарі дружини окупанта.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »