Журналісти знайшли рашиста та його самку, яка закликала його ґвалтувати українських жінок

“Так, ти давай там, українських баб гвалтуй, так? І мені нічого не говори, зрозуміло? Тільки оберігайся!”. 12 квітня це перехоплення телефонної розмови рашиста зі своєю самкою шокувало, коли здавалося, що у цій війні більшого розлюднення вже не зустрінеш.

Журналісти “Радіо Свобода” ідентифікували окупанта та його дружину, передає DROBRO. Загарбником із попередньою індульгенцією за наругу над українками виявився 27-річний Роман Биковський – у минулому терміновик Росгвардії (Оперативна дивізія особливого призначення ім. Дзержинського). Судячи з його емблеми на шевроні, він служив у 108-му гвардійському десантно-штурмовому Кубанському козацькому ордені Червоної Зірки полку.

У 2014 році брав участь у анексії Криму. Його самка, та сама, яка просила оберігатися під час зґвалтування, Ольга Биковська. Нині живе в анексованому Криму та виховує дитину. До 2018 року сім’я мешкала в Орловській області. 2022 року Биковський пішов воювати на Херсонщину. Журналістам вдалося не лише встановити особи співрозмовників одного з найжахливіших перехоплень СБУ, але й отримати їх номери телефонів та поговорити з ними.

Під час телефонної розмови голоси виявилися ідентичними тим, які чула вся Україна раніше. Биковський заявив, що його поранило на Херсонщині і зараз він лікується у Севастополі. Його сторінку у соцмережі закрито.

Сторінка дружини була доступна до 13 квітня. До речі, ця жінка писала, що головне у її житті – діти та сім’я.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »