Найбільший європейський туроператор TUI Tantur виставив ультиматум турецьким готелям, вимагаючи виселити росіян

Туроператор TUI Tantur вимагає від усіх турецьких готелів, з якими вони уклали контракт, скасувати броню для всіх туристів із мордора. Головна причина – європейці відмовляються жити під одним дахом із рашистами, передає DROBRO.

У неділю, 25 квітня, видання Turizmgazetesi опублікувало статтю про те, що європейський туроператор TUI Tantur не хоче співпрацювати з готелями Туреччини, де проживатимуть громадяни ерефії. Лист був розісланий до турецьких готелів, підписаний фінансовим менеджером компанії Чезмі Озканом.

Він наголосив, що всі операції для TI Travel LLC, TI Baltics SIA та Borublita Holdings Limited призупинено з посиланням на 9-ту статтю контракту. Така ситуація триватиме до 31 травня, а потім кожне 20 число нового місяця.

Більше гарячого тут DroBro7/24

Туроператор наполягає і на тому, що із номерів мають бути виселені навіть рашисти, які встигли заздалегідь забронювати номери у турецьких готелях. Також стало відомо, що рашистський офіс компанії TUI у Туреччині вже закрито, а всіх співробітників звільнено.

Блогерка Safargalya з мордора поскаржилася на “утиски” у Греції, коли в літаку їй дали місце біля туалету, хоча в салоні було багато вільних місць. А рашистська актриса фільмів для дорослих Любов Бушуєва не змогла знайти номер у готелі Франції через санкції. Їй довелося терміново просити допомоги своїх фанатів, щоб хоч десь переночувати.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »