Рашисти планують розмістити в порту Маріуполя сховище палива для військових потреб, через окуповане місто уже кілька днів йдуть колони техніки орків в західному напрямку

Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.

“Плани окупантів щодо Маріуполя озвучено після проведення візиту-інвентаризації нового де-факто гауляйтера окупованої Донецької області (Віталія) Хоценка.

Пріоритет – порт. У Маріупольському порту буде розміщено основне сховище палива для військових потреб. За використання залізниці це значно скоротить логістику для окупантів до лінії фронту.

Також окупаційна адміністрація міста та порту отримали завдання в першу декаду липня забезпечити повноцінне відновлення порту. Загальна логістика: з Маріуполя – металобрухт, зерно та вугілля, у Маріуполь – паливо, військова техніка та БК в першу чергу”.

Андрющенко наголосив, що для забезпечення режиму охорони порту окупанти заселили всю першу лінію приватних будинків у районі пляжу Піщаний, що примикає до порту, виключно військовими, передає DROBRO.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

При цьому відновлення будівель, за даними радника законного мера, не буде.

“Будинки біля ринку Азовський – для робітників військово-транспортної бази, гуртожиток в районі АС-2 – для безхатьків. Загалом на 5 тисяч місць. По всіх інших відповідь – до зими дорога на росію відкрита”, – додав Андрющенко.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin