82-й день рашисти продовжують спроби захоплення українських територій – нині основні зусилля окупантів зосереджені на Донбасі

Окупаційні війська на Слобожанському напрямку намагаються зупинити наступ ЗСУ на північ від Харкова та не допустити їх до державного кордону. У районі міста Ізюм армія рф готує свої підрозділи до наступу. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Окрім цього сьогодні українські військовослужбовці знищили значний запас боєприпасів окупантів у місті Ізюм Харківської області та польовий склад боєприпасів армії рашистів у районі населеного пункту Давидів Брід Херсонської області, передає DROBRO.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Як і раніше, одним із найскладніших напрямків залишаються Донецька та Луганська області, які окупанти намагаються захопити в рамках адміністративних кордонів. Обстріл населених пунктів не припиняється другий місяць. У Маріуполі, попри наказ Путіна припинити обстріл “Азовсталі”, російські військові продовжують знищувати територію заводу всіма доступними видами зброї.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »