9 травня роzіяни влаштували в Ірландії пробіг на підтримку війни рф проти України, розмалювавши свої машини Zвастикою

Чеченець та українець в Ірландії зустріли рашистів, які підтримували війну в Україні, і задали кілька запитань. Спочатку спокійний діалог перетворився на потік виправдань та погроз. Чеченці з прапором вільної Ічекерії та українець показали машину, яку помітили у пробігу на підтримку політики Путіна. Поруч із нею був молодий чоловік – водій. На питання про особисте ставлення до того, що армія рф вбиває українців, він відповів: “А хто вам сказав? А ви були в Україні?” Він відповідав тезами пропаганди мордора, на що співрозмовники нагадали йому, у XXI столітті людство має перевагу – Інтернет та критичне мислення, за допомогою яких можна самостійно робити висновки, пише DROBRO.

“Де Росія – там зло”, – сказав співрозмовнику представник Чечні, який, за його словами, під час війни рф проти його народу втратив велику кількість родичів. Раптом з’явився старший чоловік, який почав проявляти помітну агресію до співрозмовників. Після того, як рашистам рекомендували їхати додому, розмова перейшла на підвищені тони.

“Ти що сказав?! Куди додому їхати?! Ми ірландці! Ми 20 років тут”, – підбіг він до українця, проте на захист нашого співвітчизника стали чеченці. Конфлікту вдалося запобігти, проте коли він сів у машину і рушив з місця, то почав знімати людей, що залишилися на дорозі, і, наважившись, заявив: “Потім привіт від Кадирова отримаєш”.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »