Сьогодні, 16 травня, із підвалів “Азовсталі” почали евакуювати тяжко поранених українських захисників

У другій половині дня із заблокованого окупантами заводу “Азовсталь” у Маріуполі розпочали процес евакуації тяжко поранених українських військових. Один із колишніх ватажків формування “ДНР” Олександр Ходаковський був одним із перших, хто повідомив, що з “Азовсталі” вивозять українських військових. Цікаво, що спочатку він повідомляв про “евакуацію”, але потім виправив на “здачу в полон”, передає DROBRO.

ЗМІ рашистів пишуть, що поранених українських військових відправлять до лікарень, які перебувають на території ОРДО. Командир полку Азов Денис Прокопенко записав відео, де заявив про виконання рішення найвищого військового командування з метою збереження життів.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Проте він не уточнив, який саме наказ набули військові. Радник голови Офісу президента Олексій Арестович не коментує евакуацію з “Азовсталі”, анонсувавши спеціальну заяву із цього приводу від Володимира Зеленського.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »