Штурмовики 128-ї бригади показали відео знищення танка орків з відстані 4,5 км.

Підрозділи української армії підірвали танк рашистів “Т-72” із ПТРК “Стугна”, знявши попадання ракети та вибух на камеру мобільного телефону. Танк було знищено силами штурмової групи 128-ї окремої гірничо-штурмової Закарпатської бригади, повідомляють інформаційні агенції з посиланням на публікацію відео на сторінці бійців у соціальній мережі Facebook, передає DROBRO.

Кадри публікує Телеграм-канал DroBro7/24. На відео видно, як ворожий танк задом виїжджає з капоніра в лісопосадці, розгортається і починає рух уздовж насаджень, відкриваючи для пострілу ЗСУ корму з відсіком двигуна. Після пострілу зі “Стугни” ракета стрімко наближається до танка, вибухаючи бронетехніку окупантів та повністю знищуючи машину.

Швидкість руху ракети становить близько 200 м/с, долаючи відстань до танка 4,5 кілометра. Бійці зазначають, що український ПТРК перевершує шведсько-британський NLAW та американський Javelin, оскільки дозволяє підривати бронетехніку супротивника з більших відстаней.

ПТРК “Стугна-П” розроблено київським конструкторським бюро “Промінь”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »