Карма наздогнала самку Ксенію Некрасову, яка погрожувала народу України

Рашистка Ксенія Некрасова, яка у соцмережах ображала народ України та погрожувала, стала вдовою. Її чоловік повернувся додому з українських фронтів у цинковій труні. Про своє нещастя самка поділилася в соцмережі “ВКонтакте”, передає DROBRO.

Серед десятків тисяч орків, які були ліквідовані в Україні, виявився і чоловік Некрасової. На своїй сторінці вона постить фото чоловіка-військового з чорною стрічкою та фразами: “Як же боляче без тебе”.

Більше найспекотнішого 🔥 в Телеграм, тут 👉 DroBro7/24

Виявилося, що Ксенія є затятою українофобкою. За місяць до вторгнення свинособак, 22 січня нинішнього року, вона в Мережі відкрито погрожувала українцям.

Варто зазначити, що орки зазнають катастрофічних втрат у війні з Україною. Станом на ранок 21 квітня кількість ліквідованих орків, згідно з офіційним зведенням Генштабу ЗСУ, перевищила 21 тисячу. За такий короткий термін так багато вантажів “200” рашисти не бачили з часів закінчення Другої світової війни.

Мордор намагається приховати масштаби катастрофи. Проте цинкові труни масово повертаються на болота.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »