Супутник зафіксував 300-метрову братську могилу маріупольців у сусідньому селищі Мангуш

21 квітня міська влада Маріуполя повідомила про нове масове поховання загиблих маріупольців. Окупанти влаштували його у селищі Мангуш за 20 кілометрів від міста. Журналісти “Схем” виявили супутникові знімки цієї місцевості, передає DROBRO. По них можна побачити, що місце масового поховання з’явилося наприкінці березня. Довжина траншеї – понад 300 метрів. На супутникових знімках від 23 березня траншеї ще не було. А ось на кадрах від 29 березня нове місце масового поховання та техніка, яка, можливо, його викопувала, вже видно чітко.

На знімку від 9 квітня можна розглянути, що частина траншеї закопана та розширена.

Радник міського голови Петро Андрющенко розповів, що окупанти збирають тіла загиблих місцевих жителів із вулиць Маріуполя та звозять до промзон, де є великі холодильні камери. Після цього загиблих складають у пакети та транспортують до місць масових поховань. Поки що кількість вивезених із міста та похованих рашистами мирних жителів порахувати неможливо.

Більше найспекотнішого 🔥 в Телеграм, тут 👉 DroBro7/24

Андрющенко припускає, що йдеться про тисячі тіл: “Але, нарешті, ми з’ясували, куди вивозять хоча б частину загиблих із Маріуполя”. Влада знищеного окупантами Маріуполя вважає, що місць масового поховання може бути більше.

Для порівняння: довжина братської могили біля церкви у Бучі – 14 метрів. Там виявили тіла 70 людей. Довжина траншеї в Мангуші – 300 метрів (приблизно у 21,43 рази більша, ніж під Києвом). Яку кількість загиблих поховали тут, невідомо.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »