Рівень цукру в крові після їжі

Ключове правило при діабеті другого типу – правильне харчування

У той час як деякі продукти лікарі рекомендують виключати з раціону, Інші потрібно додати через їх здатності знижувати рівень глюкози в крові. Одним з них є женьшень, інформує DroBro.

Вчені встановили, що женьшень знижує цукор в крові вже через 30 хвилин після їжі. До такого висновку фахівці прийшли в ході восьмитижневого дослідження, результати якого були опубліковані в журналі Journal of Medicinal Food. Експеримент завершили 24 людини з діабетом другого типу.

Всі учасники були розділені на дві групи. Одна з них щодня вживала 3 г екстракту женьшеню, а інша-плацебо. У підсумку вчені виявили, що при вживанні натщесерце женьшень значно знижував рівень глюкози в крові після їжі. “Ці дослідження показують, що екстракт американського женьшеню ефективний і безпечний в якості додаткового засобу при лікуванні діабету другого типу”, – заявили вчені.

Крім цього, було встановлено, що екстракт рослини знизив рівень глікованого гемоглобіну і систолічний артеріальний тиск. Проте фахівці підкреслили, що для підтвердження отриманих результатів необхідно провести більш масштабні дослідження.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »