Невдачі армії рашистів у війні проти України змусять путіна приймати чергові жорсткі рішення щодо своїх генералів

Перший розгром окупаційних військ на півночі України став гучним і болючим ляпасом Кремлю. Наступні події, мабуть, будуть ще гіршим сценарієм для Москви. Деякі військові експерти припускають, що наступ окупантів на Донбасі вже розпочався. Швидше за все, бойові дії продовжаться не більше 2 тижнів, завершившись до 1 травня, передає DROBRO.

Російський політичний діяч Андрій Піонтковський вважає, що Путін опиниться в ситуації, коли заради власного порятунку йому доведеться розправитися з можливими “катами”. “Потім (після наступу на Донбасі – ред.) саме перший травневий тиждень на розбір польотів у Москві. 9 травня ми побачимо вже зовсім інший бункер”, – розповів експерт.

Він нагадав аналогічний випадок, який відбувався в історії СРСР, спадкоємицею якої вважає себе ерефія. 28 червня 1941 року після падіння Мінська Сталін із Молотовим та Берією пішли до будівлі Генштабу. Свідки говорять про бурхливі дебати за зачиненими дверима, після якого Сталін утік, злякавшись розправи. Два дні він не виходив зі своєї дачі, а коли до нього прийшли члени політбюро, він дуже злякався, подумавши, що його заарештовуватимуть. Тоді Жуков та його офіцери могли застрелити “вождя народів”, але ніхто не наважився.

Вже 1 липня Сталін заарештував усе керівництво західного фронту на чолі з генералом Павловим і за 2 тижні всіх розстріляли. “У таких ситуаціях хтось когось розстрілює. Для Путіна ставка величезна зараз. Він не розуміє глибини небезпеки… Він повністю у своїй парадигмі великого імператора, який утихомирює провінцію, що збунтувалася”, – прокоментував Піонтковський.

Експерт визнав, що мати такого супротивника добре, оскільки спочатку зрозуміло, що він приречений. Але це й погано, бо до розгрому він встигне принести багато горя.

Новопризначений керівник “спецоперації” в Україні вже почав робити те, що вміє та практикував у Сирії: хіматаки, щоночі бомбардування Харкова, Миколаєва, Дніпра. “Це все буде за повною програмою”, – попередив політичний експерт.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »