Деякі генерали рашистів пропонують главі Кремля не проводити другий етап війни проти України

Частина генералів армії орків закликає президента ерефії путіна відмовитися від широкомасштабного наступу у південно-східній частині України, побоюючись величезних втрат. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов в ефірі YouTube-каналу українського журналіста Тараса Березовця, відповідаючи на відповідне запитання, передає DROBRO.

“Так, я чув про це. Знаю цю інформацію, знаю джерело. Вони (російські генерали – ред.), до речі, дуже правильно формулюють. Вони пропонують Путіну не проводити другої хвилі наступу для того, щоб зберегти бодай якусь боєздатну частину Збройних сил мордору”, – заявив співрозмовник.

За словами аналітика, якщо рашисти будуть розгромлені на Донбасі, то РФ не залишиться серйозних боєздатних частин на території від українського кордону до Москви. У такому разі українській армії можна спокійно розвивати наступ на рашистську столицю. “Якщо вони зазнають фіаско на Донбасі, то крім комендантських взводів та охорони містечок військових, до самої Москви нічого більше немає, нічого не залишилося. Можна сміливо висуватися і їхати на Красну площу”, – сказав експерт.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »