Жириновського госпіталізовано в Москві, уражено 50–75% легенів

Жириновського госпіталізовано в Москві, джерела повідомляють про пневмонію та ураження легень

Лідера російської ЛДПР Володимира Жириновського госпіталізовано в Москві з коронавірусом. Про це повідомив російський новинний Telegram-канал Mash із посиланням на власні джерела, передає DROBRO.

За даними журналістів, депутат російської Думи потрапив до лікарні із двостороннім запаленням легенів, яке розвинулося на тлі коронавірусу. Інформацію про госпіталізацію Жириновського підтвердило кремлівське інформаційне агентство РІА “Новини”.

Лікарня офіційні коментарі давати відмовилася. Прес-служба ЛДПР зробила заяву про “хороше самопочуття” Жириновського, заперечуючи інформацію про його госпіталізацію. Примітно, що Жириновський протягом двох попередніх років встиг зробити одразу вісім щеплень від коронавірусу, проте уникнути хвороби це не допомогло.

У квітні цього року Жириновському виповниться 76 років. Тим часом у Росії протягом останньої доби зафіксовано понад 183 тисячі підтверджених випадків коронавірусу.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »